Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Çikolatalı Puflar Tarifi

Çikolatalı Puflar Tarifi

Öyle kuru kuruya gitmez çaylar. Tabağın kenarında tatlı bir şeyler olmadan eksik kalır kahveler. Kat kat kabarmış milföy hamurunun içinde mis gibi çikolatanın saklandığını duysalar, dile gelirlerdi bizce. ``Onlarsız olmaz`` derlerdi. Keyif anlarınızı daha da keyifli kılacak bir reçetemiz var sırada.
Pratiklik konusunda gerçek bir dünya markası olan milföy hamurlarını derin dondurucudan çıkararak koyulun işe. Güzellik uykularından uyandırıp, usul usul çözülmeye bırakın. İçlerini erimiş nefis bir çikolatayla doldurun. Şekillerini verin. Fırına atın. Hafifçe kabarıp, çıtır çıtır bir hal aldıklarında çıkarın.
İster çay saatlerinizde, ister kahve molalarınızda afiyetle tüketin.

KAÇ KİŞİLİK

15 adet

HAZIRLAMA SÜRESİ

15 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

20 dakikaÇikolatalı Puflar Tarifi İçin Malzemeler

 • 4 adet milföy hamuru (uzun dikdörtgen)
 • 400 gram çikolata
 • 1 yemek kaşığı tereyağı
 • 1 yemek kaşığı un
 • Üzeri için

 • 1 adet yumurta sarısı
 • 2 yemek kaşığı toz şeker
 • Çikolatalı Puflar Tarifinin Püf Noktası

  Milföy hamurlarınızı daha öncesinde çıkarıp mutlaka çözdürün. Merdane yardımıyla açarken, kırmamaya özen gösterin.

  Çikolatalı Puflar Tarifinin Pişirme Önerisi

  Dilerseniz erimiş çikolata yerine Nutella kullanabilirsiniz.

  Çikolatalı Puflar Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Milföy hamurlarını buzluktan çıkarın ve çözdürün.

  2. Hamurlarınız çözülürken diğer tarafta derin bir tencerenin içini sıcak su ile doldurun. Tabanına değmemesine özen göstererek bir kap yerleştirin ve çikolataları benmari usulü eritmeye başlayın. Eriyen çikolatanızın içine tereyağını da ilave ederek ocaktan alın.

  3. Çözülen hamurları hafifçe unlayın. Merdane yardımıyla açın.

  4. Açtığınız hamurlardan birinin üzerine erittiğiniz çikolatayı sürün. Üzerine bir kat daha hamur koyun. İki ucundan karşılıklı olarak rulo bir biçimde sarmaya başlayın. Ortada birleştirin. Bir bıçak yardımıyla minik parçalara bölün.

  5. Bu işlemi diğer hamurlar için tekrar uygulayın. Kestiğiniz minik ruloları pişirme kağıdı serdiğiniz bir fırın tepsisine alın. Ayırdığınız yumurta sarısı bir fırça yardımıyla hamurlarınızın üzerine sürün.

  6. Dilerseniz üzerine toz şeker serpin ve 180 derecede pişirin. Kızarıp, hafifçe kabardığında fırından çıkarın ve afiyetle tüketin.  Çikolatalı Puflar Tarifi

  Ayrılmadan önce Çikolatalı Puflar Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Çikolatalı Puflar Tarifi Çikolatalı Puflar Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Çikolatalı Puflar Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Çikolatalı Puflar Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Çikolatalı Puflar Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Çikolatalı Puflar Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Çikolatalı Puflar Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Çikolatalı Puflar Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Çikolatalı Puflar Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Çikolatalı Puflar Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Çikolatalı Puflar Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Çikolatalı Puflar Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Çikolatalı Puflar Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Çikolatalı Puflar Tarifi istediğinde yeme, Çikolatalı Puflar Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Çikolatalı Puflar Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Çikolatalı Puflar Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Çikolatalı Puflar Tarifi Çikolatalı Puflar Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Çikolatalı Puflar Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Çikolatalı Puflar Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Çikolatalı Puflar Tarifi

  “Yeterince Çikolatalı Puflar Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Çikolatalı Puflar Tarifi Çikolatalı Puflar Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Çikolatalı Puflar Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Çikolatalı Puflar Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Çikolatalı Puflar Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Çikolatalı Puflar Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Çikolatalı Puflar Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Çikolatalı Puflar Tarifi Çikolatalı Puflar Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Çikolatalı Puflar Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Çikolatalı Puflar Tarifi ister. Çikolatalı Puflar Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Çikolatalı Puflar Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Çikolatalı Puflar Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?