Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi

Bu kurabiyeyi hazırlamak yalnızca 5 dakikanızı alacaktır. Ağızda dağılan enfes tadının ötesinde bu kurabiyeler sanki sihirli! Çünkü ne kadar ufak yaparsak yapalım pişerken öyle güzel şişiyor ki! Ayrıca isterseniz sade şekilde üzerine çikolata koymadan da deneyebilirsiniz. Her türlü çok lezzetli oluyor. Tercih sizin.
Tarifin videosuna da şuradan ulaşabilirsiniz.

KAÇ KİŞİLİK

1 tepsi

HAZIRLAMA SÜRESİ

15 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

15 dakikaÇikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi İçin Malzemeler

 • 1 su bardağı un
 • 1,5 su bardağı pudra şekeri
 • 400 gram mısır nişastası
 • 250 gram margarin
 • 2 adet yumurta
 • 1 paket vanilin
 • 100 gram damla çikolata
 • Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifinin Püf Noktası

  Kıvamı tam olmamış gelirse bir miktar daha nişasta ilave edebilirsiniz.

  Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Nişasta hariç tüm malzemeleri yoğurma kabına alalım.

  2. Biraz yoğurduktan sonra nişastayı kıvam alana kadar ekleyelim.

  3. Kıvam aldıktan sonra küçük parçalar halinde yuvarlayalım.

  4. Tepsiyi yağlayalım.

  5. Son olarak üzerine damla çikolatayı yerleştirelim.

  6. 180 derecelik fırında üzeri çatlayana, altları pembeleşene kadar pişirelim. Çıkarıp dinlendirdikten sonra afiyetle yiyebilirsiniz.  Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi

  Ayrılmadan önce Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi istediğinde yeme, Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi

  “Yeterince Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi ister. Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Çikolatalı Nişastalı Kurabiye Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?