Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi

Sıvı malzemeler ile buluştuğunda şişip dahil olduğu içeriğin kıvamını koyulaştıran protein, lif, magnezyum, kalsiyum ve Omega-3 açısından zengin Chia tohumları, son zamanların gözdesi.
Kendine has bir tadı olmayan tohumu, kekten reçele her türlü tarifte kullanabilirsiniz.

KAÇ KİŞİLİK

2 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

10 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

10 dakikaChia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi İçin Malzemeler

 • 200 gram çilek
 • 2 su bardağı süzme yoğurt
 • 1 yemek kaşığı rendelenmiş hindistan cevizi
 • 3 yemek kaşığı agave şurubu
 • 3 yemek kaşığı chia tohumu
 • Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Sap kısımlarını kestiğiniz çilekleri küçük küpler halinde doğrayın.

  2. Süzme yoğurdu, rendelenmiş Hindistan cevizi ve agave şurubu ile karıştırın.

  3. Chia tohumlarını servis bardaklarının tabanına paylaştırın. Üzerlerini çırpılmış yoğurt karışımı ile kaplayın.

  4. Çilek küplerini ekledikten sonra en az bir saat buzdolabında beklettiğiniz tatlıyı, soğuk olarak servis edin. Sevdiklerinizle paylaşın.

  Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifinin Servis Önerisi

  Pişirme işlemi gerektirmeyen tatlıyı, Chia tohumlarının şişmesi için en az 1 saat kadar buzdolabında beklettikten sonra servis edin.Çilek küplerinin üzerine arzuya göre tart jölesi ya da meyve sosu gezdirebilirsiniz.  Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi

  Ayrılmadan önce Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi istediğinde yeme, Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi

  “Yeterince Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi ister. Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Chia Tohumlu Çilekli Yoğurt Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?