Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi

Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi

Sizi bilmiyoruz ama bizce cheddar peynirinin kesinlikle mutlulukla bir ilgisi olmalı. Neden mi? Eridiğinde ortaya çıkan güzelliği, hafif yağlı peynir oluşunun bütün samimiyeti... Bizi kesinlikle kendine aşık ediyor.
Bu tarifin en güzel yanı ise, klasik mücverin hamurundaki peynirin çeşidini değiştirip, dolgusuna eklediğimizde, hem de bunu video tarifte yaptığımızda değmeyin bizim keyfimize. Rendelenmiş kabakların baharatlarla lezzetini güçlendirmesi ve üzerine saatlerce konuşabileceğimiz cheddar peynirinin varlığının yanı sıra bir de sürpriz sıkıştırdık içine: Sucuk!
Eh bizden söylemesi, bayılacaksınız. Afiyetler olsun, şimdiden.

KAÇ KİŞİLİK

6 adet

HAZIRLAMA SÜRESİ

35 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

10 dakikaCheddar Dolgulu Mücver Tarifi İçin Malzemeler

 • 2 adet kabak
 • 1 adet yumurta
 • 4 yemek kaşığı un
 • 1 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 1 çay kaşığı kimyon
 • 6 dilim cheddar peyniri
 • 6 dilim sucuk
 • Cheddar Dolgulu Mücver Tarifinin Püf Noktası

  Mücverleri dondurmak, içindeki cheddar dolgunun kızarır kızarmaz dışarı akmasını engelleyecektir.

  Cheddar Dolgulu Mücver Tarifinin Pişirme Önerisi

  Dilerseniz fırında 200 derecede 15 dakika pişirebilirsiniz.

  Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Kabakları rendeleyin. Cheddar ve sucukları aynı boyda olacak şekilde doğrayın.

  2. Rendelenmiş kabakları bir kaseye alın.

  3. Yumurta, un ve baharatları ilave edin. Karıştırın ve avuç içinde yuvarlak bir şekil verip ortasını hafifçe basıtırın, cheddar ve sucuk dilimini yerleştirip kapatın.

  4. Hazırladığınız mücverleri yağlı kağıt üzerinde buzdolabında 1 saat dondurun.

  5. Çözülmesini beklemeden direkt kızgın yağın içinde kızartın. İşte bu kadar, afiyet olsun!

  Cheddar Dolgulu Mücver Tarifinin Servis Önerisi

  Yanına sarımsaklı yoğurt veya domates sosla afiyetle tüketebilirsiniz.  Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi

  Ayrılmadan önce Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Cheddar Dolgulu Mücver Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Cheddar Dolgulu Mücver Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi istediğinde yeme, Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi

  “Yeterince Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi ister. Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Cheddar Dolgulu Mücver Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?