Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Cheddar Çubukları Tarifi

Akşam eve davet ettiğiniz özel mi özel misafirinizi mutfakta ne kadar maharetli olduğunuza inandırmanıza yardımcı olacak bu tarifin başınızın üstünde yeri olacak, eminiz!
Film izlemek, izlerken bir şeyler atıştırmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Cheddar peynirinin eriyen büyüsüne ek olarak mısır cipsinin o baharatlı güzelliği  ve onunla kaplandığında ortaya çıkan güç birlikteliğine diyecek lafımız yok. Hele bir de sunum yapacağınız tabağı yeşillikler ve cherry domateslerle süslediğinizde ortaya çıkan güzellikten etkilenmeyecek kişi sayısı azdır.
Bu keyifli atıştırmalıklarla, iyi seyirler dileriz.

KAÇ KİŞİLİK

2 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

10 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

5 dakikaCheddar Çubukları Tarifi İçin Malzemeler

 • 200 gram cheddar peyniri
 • 1 paket mısır cipsi
 • 1 su bardağı un
 • 3 adet yumurta
 • 5 su bardağı kızartma yağı
 • Cheddar Çubukları Tarifinin Püf Noktası

  Cheddar peynirlerinin çabuk erimemesi için pişirmeden önce dondurmak gerekir.

  Cheddar Çubukları Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Mısır cipsini mutfak robotunda çekin.

  2. Bir kaseye un, başka bir kaseye yumurtaları ve diğer kaseye de cipsini koyun.

  3. Yumurtaları çırpın. Cheddar peynirlerini uzun şeritler şeklinde kesin.

  4. Cheddar dilimlerini önce un sonra yumurta ve en son mısır cipsine bulayın.

  5. Hazırlanan cheddar çubuklarını buzdolabında 1 saat dondurun.

  6. Kızartma yağını ocağa alın.

  7. İyice kızan yağın içinde hızlıca peynir çubuklarını kızartın. İşte bu kadar, afiyet olsun!

  Cheddar Çubukları Tarifinin Servis Önerisi

  Yanına cherry domates ve yeşilliklerle enfes bir sunum hazırlayabilirsiniz.  Cheddar Çubukları Tarifi

  Ayrılmadan önce Cheddar Çubukları Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Cheddar Çubukları Tarifi Cheddar Çubukları Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Cheddar Çubukları Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Cheddar Çubukları Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Cheddar Çubukları Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Cheddar Çubukları Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Cheddar Çubukları Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Cheddar Çubukları Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Cheddar Çubukları Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Cheddar Çubukları Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Cheddar Çubukları Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Cheddar Çubukları Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Cheddar Çubukları Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Cheddar Çubukları Tarifi istediğinde yeme, Cheddar Çubukları Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Cheddar Çubukları Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Cheddar Çubukları Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Cheddar Çubukları Tarifi Cheddar Çubukları Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Cheddar Çubukları Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Cheddar Çubukları Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Cheddar Çubukları Tarifi

  “Yeterince Cheddar Çubukları Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Cheddar Çubukları Tarifi Cheddar Çubukları Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Cheddar Çubukları Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Cheddar Çubukları Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Cheddar Çubukları Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Cheddar Çubukları Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Cheddar Çubukları Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Cheddar Çubukları Tarifi Cheddar Çubukları Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Cheddar Çubukları Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Cheddar Çubukları Tarifi ister. Cheddar Çubukları Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Cheddar Çubukları Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Cheddar Çubukları Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?