Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Bezelyeli Dip Sos Tarifi

Bezelyeli Dip Sos Tarifi

Hadi biraz yaklaşın. En fazla 10 dakikanızı alacak harika bir dip sos tarifimiz var. Bezelyenin yemyeşil güzelliğini ekmeğe sürüp sürüp yemek istemez misiniz? Hafif kavrulmuş çam fıstıklarıyla lezzetine lezzet kattığımız bu güzeller güzeli dip sos tarifimizi şöyle bırakalım.
Tortillaları üçgen üçgen kesin bir güzel fırınlayın. Dilerseniz biraz zeytinyağı ve tuzla lezzetlendirebilirsiniz. Tortilla cipslerinizi doldurun bir  kaseye yanına da alın sosunuzu... Veya uğraşmak istemediğiniz bir öğüne konuk edin, bol çavdarlı bir dilim ekmeğin üzerini renklendirin.
İstediğiniz her konsepte uymak garantili bu dip sosu çok seveceksiniz.

KAÇ KİŞİLİK

1 büyük kavanoz

HAZIRLAMA SÜRESİ

20 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

5 dakikaBezelyeli Dip Sos Tarifi İçin Malzemeler

 • 50 gram çam fıstığı
 • 500 gram bezelye
 • 1 tatlı kaşığı iri çekilmiş deniz tuzu
 • 1 çay kaşığı iri çekilmiş karabiber
 • 2 yemek kaşığı zeytinyağı
 • Bezelyeli Dip Sos Tarifinin Püf Noktası

  Zeytinyağını ilave ederken kıvamı kontrol etmek, cıvık bir püre elde etmenizi önleyecektir.

  Bezelyeli Dip Sos Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Çam fıstıklarını tavada hafif rengi değişene kadar kavurun.

  2. Bezelyeyi, çam fıstığı ve zeytinyağını blendera ekleyin.

  3. Karabiber ve deniz tuzunu ilave edin püre haline gelinceye kadar çekmeye devam edin.

  4. Kavanoza aktarıp, ağzını sıkıca kapatın. İşte bu kadar, afiyet olsun!

  Bezelyeli Dip Sos Tarifinin Servis Önerisi

  Dilerseniz blendera fesleğen yaprakları da ilave edebilir veya servis ederken süsleyebilirsiniz.  Bezelyeli Dip Sos Tarifi

  Ayrılmadan önce Bezelyeli Dip Sos Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Bezelyeli Dip Sos Tarifi Bezelyeli Dip Sos Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Bezelyeli Dip Sos Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Bezelyeli Dip Sos Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Bezelyeli Dip Sos Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Bezelyeli Dip Sos Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Bezelyeli Dip Sos Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Bezelyeli Dip Sos Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Bezelyeli Dip Sos Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Bezelyeli Dip Sos Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Bezelyeli Dip Sos Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Bezelyeli Dip Sos Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Bezelyeli Dip Sos Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Bezelyeli Dip Sos Tarifi istediğinde yeme, Bezelyeli Dip Sos Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Bezelyeli Dip Sos Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Bezelyeli Dip Sos Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Bezelyeli Dip Sos Tarifi Bezelyeli Dip Sos Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Bezelyeli Dip Sos Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Bezelyeli Dip Sos Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Bezelyeli Dip Sos Tarifi

  “Yeterince Bezelyeli Dip Sos Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Bezelyeli Dip Sos Tarifi Bezelyeli Dip Sos Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Bezelyeli Dip Sos Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Bezelyeli Dip Sos Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Bezelyeli Dip Sos Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Bezelyeli Dip Sos Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Bezelyeli Dip Sos Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Bezelyeli Dip Sos Tarifi Bezelyeli Dip Sos Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Bezelyeli Dip Sos Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Bezelyeli Dip Sos Tarifi ister. Bezelyeli Dip Sos Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Bezelyeli Dip Sos Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Bezelyeli Dip Sos Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?

  Bir Tabak Daha?
  Pratik Yemek Tarifleri

  Çabuk Yemek Tarifleri

  Rastgele Tarifler