Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi

Tuzlu ile tatlı karışımına birçok tarifte denk gelmişsinizdir. Bu o tariflerden değil.Bu zahmetsiz ama bir o kadar da enfes bir tarif. Balık krakerlerin yer fıstığı ezmesiyle, çikolata ile buluştuğu leziz bir tarif.
Misafirlerinizin önüne gönül rahatlığı ile çıkarabileceğiniz, film ya da dizi izlerken midenizi şenlendirebileceğiniz balık krakerli çikolata topları için öyle bin bir çeşit malzemeye gerek yok. Yer fıstığı ezmesi, pudra şekeri ve baş kahramanımız balık kraker. Yapımı ise gözü kapalı halledebileceğiniz cinsten pratik. Balık krakerleri, yer fıstığı ezmesini ve pudra şekerini bir kapta iyice karıştırın ve yoğurun. Top top gelecek şekilde yuvarlayın ve buzdolabında bekletin. Sonrası çikolata sosu ve enfes tadım anı.

KAÇ KİŞİLİK

12 adet

HAZIRLAMA SÜRESİ

15 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

5 dakikaBalık Krakerli Çikolata Topları Tarifi İçin Malzemeler

 • 200 gram yer fıstığı ezmesi
 • 100 gram pudra şekeri
 • 2 paket balık kraker (büyük paketlerden)
 • 200 gram bitter çikolata
 • Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Fıstık ezmesini bir kabın içine alın.

  2. Üzerine pudra şekerini ilave edin ve güzelce karıştırın.

  3. Balık krakerleri elinizle küçük parçalar haline getirerek karışıma ilave edin ve kaşık yardımıyla harmanlayın.

  4. Elinizle minik toplar halinde şekil verin ve buzdolabında dinlenmeye bırakın.

  5. Ayrı bir yerde çikolatayı benmari usülü eritin.

  6. Hazırladığınız topları çikolataya batırın ve yağlı kağıt serili tepsinin üzerine dizin.

  7. Dolapta yeniden dinlenmeye bırakın. Çikolata üzerinde katılaştığında çıkarın ve afiyetle tüketin.

  Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifinin Servis Önerisi

  Üzerlerini balık krakerlerle süsleyin.  Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi

  Ayrılmadan önce Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi istediğinde yeme, Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi

  “Yeterince Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi ister. Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Balık Krakerli Çikolata Topları Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?