Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi

Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi

Sonunda bu da oldu, sofralarımıza sonradan gelen ama her şeyin içine giren avokadolar bu sefer geldi ve simitle birleşti. Ne yalan söyleyelim, çok da güzel oldu. Avokadonun ne kadar doyurucu ve besin değerinin ne kadar yüksek olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Bir de içinde peynir var, bir de yumurta... Yanına da biraz yeşillik...
Bu kahvaltıyı yedikten sonra sizden beklentimiz en az üç kilometre durmadan koşabilmeniz. Öyle bir enerji, öyle bir mutluluk veriyor kendileri. Üstelik hazırlaması çok kolay ama gördüğünüz üzere sunumu çok havalı. Hadi gelsin gevrek simitler, demlensin çaylar. Afiyet, bal, şeker olsun.

KAÇ KİŞİLİK

2 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

5 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

5 dakikaAvokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi İçin Malzemeler

 • 2 adet simit
 • 1 adet olgun avokado
 • 6 adet yumurta
 • 50 gram beyaz peynir
 • 4 yemek kaşığı süt
 • 2 yemek kaşığı zeytinyağı
 • Servis için

 • 1 avuç semizotu
 • 1 tatlı kaşığı nar ekşisi
 • 1 tatlı kaşığı zeytinyağı
 • Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifinin Pişirme Önerisi

  Damak tadınıza göre tahıllı ya da daha yumuşak olan pastahane simitleri yerine, gevrek sokak simitlerinden de kullanabilirsiniz.

  Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Derin bir kaseye 4 yumurtayı kırın, peyniri rendeleyin ve sütü ilave edin.

  2. Güzelce çırpın ve ısıtıp yağ ilave ettiğiniz bir tavada hafif sulu bir omlet yapın.

  3. Avokadoyu soyun ve çekirdeğini çıkarttıktan sonra bir çatal yardımıyla güzelce ezin.

  4. Ezdiğiniz avokadoyu hazırladığınız omletle güzelce karıştırın.

  5. Simitleri bir bıçak yardımıyla yanlamasına ortadan ikiye bölün. Altta kalan yarımların üstüne hazırladığınız karışımı paylaştırın.

  6. Omleti pişirdiğiniz tavaya kalan 2 yumurtayı kırın ve sarısını dağıtmadan kayısı kıvamına gelene dek pişirin.

  7. Avokadolu yumurta karışımını sürdüğünüz yarım simitlerin tam ortalarına göz yumurtaları yerleştirin ve üstlerine simitlerin diğer yarılarını kapatın.

  8. Üstünü isteğinize göre toz kırmızı biberle süsleyin ve yanında nar ekşisiyle tatlandırdığınız zeytinyağı gezdirilmiş semizotuyla sıcak olarak servis edin.  Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi

  Ayrılmadan önce Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi istediğinde yeme, Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi

  “Yeterince Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi ister. Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Avokadolu ve Yumurtalı Simit Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?

  Bir Tabak Daha?
  Pratik Yemek Tarifleri

  Çabuk Yemek Tarifleri

  Rastgele Tarifler