Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Avokadolu Kahvaltılık Tarifi

Avokadonun faydaları saymakla bitmez. Önceki tariflerimizde uzun uzun anlatmıştık neden daha fazla tüketmemiz gerektiğini. Ne yapıp edin sofralarınızda avokadoya daha çok yer verin diye girdik mutfağa.
Bu kez kahvaltı masasına konuk ettik bu kendi halinde tatsız meyveyi. Öyle sakin durduğuna bakmayın; labne peyniri, ceviz içi ve baharatlarla birleşince adeta kendini buldu, nefis bir kahvaltılığa dönüştü.
Kızarmış ekmeklere sürüp sürüp yiyin diye tarifi buraya bırakıyoruz.

KAÇ KİŞİLİK

1 orta boy kavanoz

HAZIRLAMA SÜRESİ

5 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

5 dakikaAvokadolu Kahvaltılık Tarifi İçin Malzemeler

 • 300 gram labne peyniri
 • 1 adet olgun avokado
 • 2 yemek kaşığı iri kıyılmış ceviz içi
 • 1/2 çay kaşığı pul biber
 • 1/2 çay kaşığı karabiber
 • Avokadolu Kahvaltılık Tarifinin Pişirme Önerisi

  Karışıma haşhaş tohumları, ince kıyılmış dereotu ya da nane ekleyebilirsiniz.

  Avokadolu Kahvaltılık Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Avokadoyu ikiye kesip çekirdeğini çıkardıktan sonra, bir kaşık yardımıyla kabuğundan ayırın ve çatalla iyice ezin.

  2. Labne peynirini püre haline getirdiğiniz avokado ile güzelce karıştırın.

  3. Karışıma ceviz içini ve baharatları ekleyerek güzelce karıştırın.

  4. Kapaklı bir kavanozda ve buzdolabında saklayarak afiyetle tüketin.  Avokadolu Kahvaltılık Tarifi

  Ayrılmadan önce Avokadolu Kahvaltılık Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Avokadolu Kahvaltılık Tarifi Avokadolu Kahvaltılık Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Avokadolu Kahvaltılık Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Avokadolu Kahvaltılık Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Avokadolu Kahvaltılık Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Avokadolu Kahvaltılık Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Avokadolu Kahvaltılık Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Avokadolu Kahvaltılık Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Avokadolu Kahvaltılık Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Avokadolu Kahvaltılık Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Avokadolu Kahvaltılık Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Avokadolu Kahvaltılık Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Avokadolu Kahvaltılık Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Avokadolu Kahvaltılık Tarifi istediğinde yeme, Avokadolu Kahvaltılık Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Avokadolu Kahvaltılık Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Avokadolu Kahvaltılık Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Avokadolu Kahvaltılık Tarifi Avokadolu Kahvaltılık Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Avokadolu Kahvaltılık Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Avokadolu Kahvaltılık Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Avokadolu Kahvaltılık Tarifi

  “Yeterince Avokadolu Kahvaltılık Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Avokadolu Kahvaltılık Tarifi Avokadolu Kahvaltılık Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Avokadolu Kahvaltılık Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Avokadolu Kahvaltılık Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Avokadolu Kahvaltılık Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Avokadolu Kahvaltılık Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Avokadolu Kahvaltılık Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Avokadolu Kahvaltılık Tarifi Avokadolu Kahvaltılık Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Avokadolu Kahvaltılık Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Avokadolu Kahvaltılık Tarifi ister. Avokadolu Kahvaltılık Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Avokadolu Kahvaltılık Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Avokadolu Kahvaltılık Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?