Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi

Misafirlerinize şık bir şekilde ikram edebileceğiniz kanepeleri, kısa sürede ve anında hazırlayabilir başlangıç tarifinizle fark yaratabilirsiniz.
Bizden söylemesi: Somon füme ve avokado, kanepeyi çok seviyor.

KAÇ KİŞİLİK

20 adet

HAZIRLAMA SÜRESİ

15 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

15 dakikaAvokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi İçin Malzemeler

 • 5 dilim tam tahıllı ekmek
 • 2 adet olgun avokado
 • 4 yemek kaşığı krema
 • 1/2 çay kaşığı tuz
 • 100 gram somon füme
 • Servisi için

 • 4 dal dereotu
 • 4 dilim limon
 • Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifinin Püf Noktası

  Avokadonun yumuşak ve olgun olması kanepelerin lezzetini arttıracaktır.Hazırladığınız kanepeleri bekletmeden servis edin.

  Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifinin Pişirme Önerisi

  Arzuya göre; ekmek dilimlerini 200 derece fırında 5 dakika kadar fırınladıktan sonra kanepeleri hazırlayabilirsiniz.

  Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Tam tahıllı ekmek dilimlerini dört eşit parçaya bölün ya da yuvarlak kalıplar yardımıyla kesin.

  2. Kanepenin harcını hazırlamak için; olgun avokadoları ortadan ikiye kesin. Çekirdeğini çıkardıktan sonra kabuklarını soyun.

  3. İnce ince dilimlediğiniz avokadoları, tuz ve krema ilavesi ile blenderda püre haline gelene kadar çekin.

  4. Hazırladığınız harcı ekmek dilimleri üzerine sürün. Somon fümeyi ince şeritler halinde rulo yaptıktan sonra kanepelerin üzerine yerleştirin.

  5. Küçük parçalara ayırdığınız dereotu ve ince limon dilimleri ile süsledikten sonra bekletmeden servis edin. Çok değerli arkadaşlarınızla paylaşın.  Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi

  Ayrılmadan önce Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi istediğinde yeme, Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi

  “Yeterince Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi ister. Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Avokado Püreli, Somon Fümeli Kanepe Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?