Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Avokado Kakao Mousse Tarifi

Her ne kadar sağlıklı beslensek de, rafine şekerden uzak durma yeminleri etsek de, çikolata krizi patlak verdiğinde onunla baş edebilmek pek kolay olmuyor. Orijinalinden rol çalan bu mousse, kriz anlarının, vakti olmayanların, üşengeçlerin, paleo, vegan, vejetaryan beslenenlerin, laktoz ve gluten intoleransı olanların, sporcuların ve ``Ben şekeri ağzıma sürmem`` diyenlerin yardımına koşmaya aday.
Lafı fazla uzatmadan, pişme derdi olmayan, kadife kıvamlı ve damak şaşırtıcı lezzetli mousse tarifiyle sizi baş başa bırakalım. Afiyetle tüketin.

KAÇ KİŞİLİK

4 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

5 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

5 dakikaAvokado Kakao Mousse Tarifi İçin Malzemeler

 • 2 adet olgun avokado
 • 1 adet büyük boy muz
 • 3 yemek kaşığı doğal sıvı tatlandırıcı (agave, akçaağaç şurubu vb.)
 • 4 yemek kaşığı kakao (tercihen bitter)
 • 1 tatlı kaşığı vanilya özütü
 • 1/2 çay kaşığı tuz
 • Avokado Kakao Mousse Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Avokadoları kabuğundan ve çekirdeğinden ayırın.

  2. Muzun kabuğunu soyun ve iki eşit parçaya bölün.

  3. Avokadoyu, muzu ve diğer tüm malzemeleri mutfak robotuna alıp, kısa devirde aralıklarla çalıştırın.

  4. Malzemeler pürüzsüz bir karışım haline gelince karıştırmayı bırakın.

  5. Hazır hale gelen tatlınızı sevis tabaklarınıza alıp, buzdolabında en az 30 dakika, vaktiniz varsa 1 saat soğutun. Soğuduktan sonra afiyetle tüketin.

  Avokado Kakao Mousse Tarifinin Servis Önerisi

  Üzerini fındık, badem, toz fıstık ya da dilediğiniz başka bir malzeme ile süsleyerek servis edebilirsiniz.  Avokado Kakao Mousse Tarifi

  Ayrılmadan önce Avokado Kakao Mousse Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Avokado Kakao Mousse Tarifi Avokado Kakao Mousse Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Avokado Kakao Mousse Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Avokado Kakao Mousse Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Avokado Kakao Mousse Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Avokado Kakao Mousse Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Avokado Kakao Mousse Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Avokado Kakao Mousse Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Avokado Kakao Mousse Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Avokado Kakao Mousse Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Avokado Kakao Mousse Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Avokado Kakao Mousse Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Avokado Kakao Mousse Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Avokado Kakao Mousse Tarifi istediğinde yeme, Avokado Kakao Mousse Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Avokado Kakao Mousse Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Avokado Kakao Mousse Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Avokado Kakao Mousse Tarifi Avokado Kakao Mousse Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Avokado Kakao Mousse Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Avokado Kakao Mousse Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Avokado Kakao Mousse Tarifi

  “Yeterince Avokado Kakao Mousse Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Avokado Kakao Mousse Tarifi Avokado Kakao Mousse Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Avokado Kakao Mousse Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Avokado Kakao Mousse Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Avokado Kakao Mousse Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Avokado Kakao Mousse Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Avokado Kakao Mousse Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Avokado Kakao Mousse Tarifi Avokado Kakao Mousse Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Avokado Kakao Mousse Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Avokado Kakao Mousse Tarifi ister. Avokado Kakao Mousse Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Avokado Kakao Mousse Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Avokado Kakao Mousse Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?