Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi

Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi

Avokado, son zamanlarda sofralarımıza sağlık ve lezzeti taşımaya kararlı. Diyet listelerinde de ismini sıklıkla görmeye başladık onun. Ama tadına hala alışamayanlarımız, onu tüketemeyenlerimiz de bir hayli fazla. Dedik ki avokadoyu daha da lezzetli kılmak adına onu sabah kahvaltılarının en doyurucu üyesi yumurta ile buluşturalım. Sıvadık kollarımızı hazırlaması maksimum 10 dakika alan nefis mi nefis bir kahvaltılık hazırladık.
İçinde neler mi var? Peynir, taze biberiye, karabiber, zeytinyağı... Son olarak devreye bir de yeşil soğan giriyor. Ortalık renkleniyor, şenleniyor. Kahvaltılarınıza yeni bir dokunuş için tarifimizden bekleniyorsunuz.

KAÇ KİŞİLİK

2 kişilik

HAZIRLAMA SÜRESİ

2 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

8 dakikaAvokado Dolgulu Yumurta Tarifi İçin Malzemeler

 • 4 adet yumurta
 • 1 yemek kaşığı beyaz peynir
 • 1 adet avokado
 • 2 yemek kaşığı zeytinyağı
 • 3 dal yeşil soğanın yeşil kısmı
 • 1 çay kaşığı ince kıyılmış biberiye
 • 1 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • Avokado Dolgulu Yumurta Tarifinin Püf Noktası

  Dilerseniz porsiyon miktarını arttırabilir, içerisine pul biber, maydanoz, lor peyniri gibi farklı alternatifler ilave edebilirsiniz.

  Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Yumurtaları içi su dolu bir cezve ya da minik bir sütlüğün içinde haşlayın. Tam anlamıyla pişmelerine özen gösterin.

  2. Haşlanan yumurtaları soğuk suyun altında tutun ve kabuklarını soyun.

  3. Ardından ortadan ikiye bölün, sarı kısımlarını bir kasenin içine aktarın.

  4. Yeşil soğanları ince ince kıyın.

  5. Yumurta sarılarının üzerine avokado, tuz, karabiber, beyaz peynir, zeytinyağı, ince kıyılmış biberiyeyi ilave edin ve güzelce ezin.

  6. Son olarak yeşil soğanları ilave edin ve karıştırın.

  7. Elde ettiğiniz karışımı yumurta beyazlarının içerisine eşit miktarda pay edin ve afiyetle tüketin.

  Avokado Dolgulu Yumurta Tarifinin Servis Önerisi

  Üzerine zeytinyağı gezdirerek marul ve limonla birlikte servis edebilirsiniz.  Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi

  Ayrılmadan önce Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Avokado Dolgulu Yumurta Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Avokado Dolgulu Yumurta Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi istediğinde yeme, Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi

  “Yeterince Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi ister. Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Avokado Dolgulu Yumurta Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?