Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi

Hiç vaktiniz yok. O tatlı krizi yok mu? Bastırdı yine birden bire. Belki de çok sevdiğiniz arkadaşlarınız ya da komşularınız aradı ve ``Sana çaya geliyoruz`` dedi. Tatlı krizinizi kurabiyesiz, misafirlerinizi de ikramsız bırakmak olmaz. Sadece üç malzemeniz varsa kurabiye hazırlamak için sadece 5 dakikaya ihtiyacınız var. Kurabiye hazır olduktan sonra gerisi fırına teslim. Çabucak pişiyor, dinlendikten sonra da afiyetle yeniyor.
Üstelik içinde margarin, tereyağı, kabartma tozu ya da yumurta yok. Ama kıyır kıyır bir kıvamı ve misler gibi bir kokusu var. İşin sırrı toz pudinglerde saklı. Kurabiye size biraz az şekerli gelebilir, bu sorunu ortadan kaldırmak için önerilerimize birkaç püf noktası bıraktık bile. Şimdi davetsiz misafirlerinizin damaklarınıza şenlik, uğruna tüm kurabiye tariflerini unutacağınız o tarifi deneme zamanı. Buyursunlar.

KAÇ KİŞİLİK

2 tepsi

HAZIRLAMA SÜRESİ

5 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

20 dakikaÜç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi İçin Malzemeler

 • 1 su bardağı sıvı yağ (200 ml)
 • 1 paket toz kakaolu puding
 • 2,5 - 3 su bardağı un
 • Üzeri için

 • 4 yemek kaşığı pudra şekeri
 • Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifinin Püf Noktası

  Pudinginizi çilekli, muzlu ya da vanilyalı seçebilir farklı aromalarda da kurabiyeler yapabilirsiniz. Dilerseniz hamurun içerisine pudra şekeri ve vanilya ekleyerek daha şekerli bir tat elde edebilirsiniz.

  Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Derin bir kabın içerisine toz kakaolu pudingi boşaltın.

  2. Üzerine sıvı yağı ekleyin ve içerisinde şeker güzelce eriyene kadar karıştırın.

  3. Şeker eridiğinde azar azar unu ilave edin ve ele yapışmayan yumuşak bir hamur elde edin. Bu aşamada un eksik kalırsa ilave etmek için kontrollü bir şekilde un ekleyin.

  4. Hazırladığınız hamurdan ceviz büyüklüğünde toplar alın ve yağlı kağıt serili fırın tepsisine dizin. 170 derecede önceden ısıtılmış fırında dikkatli bir şekilde 15-20 dakika kadar pişirin.

  5. Çıkarıp oda sıcaklığında soğuttuktan sonra üzerine pudra şekeri serperek servis edin.  Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi

  Ayrılmadan önce Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi istediğinde yeme, Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi

  “Yeterince Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi ister. Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok Üç Malzemeli Kakaolu Kurabiye Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?