Yemek Tarifleri

5 Dakikada yemek tarifleri, Kolay ve pratik yemek tariflerinden, değişik yemek tariflerine, en popüler yemeklerden en yenilere, basit ve güzel tariflerden, resimli ve denenmiş tüm nefis yemek tariflerini, videolu tarifleri, malzeme listeleriyle ve püf noktalarıyla bulabileceğiniz tarif sayfası.

5 dakikada yemek tarifleri

10 Dakika Kurabiyesi Tarifi

Şöyle kıyır kıyır, mis gibi demlenmiş çayınızın ya da nefis kokulu kahvenizin yanında yiyebileceğiniz bir kurabiyeye hayır diyemeyeceğinizi biliyoruz. Ama böyle bir kurabiyeyi şimdi kim yapacak, o kadar zamanım yok ki benim diyenler için geliyor: 10 dakika kurabiyesi.
Gerçekten de hazırlayıp fırına atması 10 dakikanızı alacak, süper pratik, inanılmaz lezzetli, harika bir kurabiye kendisi.
İster sabah uyanır uyanmaz kahvaltıya hazırlayın, çay demlenmeden önce pişmiş olacaklar. İsterseniz karnınız kazınınca çay saatine hazırlayın, siz daha hayalini kurarken, pişmiş servise hazır hali önünüzde olacak.Videolu tarifimizi aşağıya bırakıyoruz.  Zamanım yok diyenlere inat geliyor 10 dakika kurabiyesi. Şimdiden afiyetler olsun.

KAÇ KİŞİLİK

20 adet

HAZIRLAMA SÜRESİ

10 dakika

PİŞİRME SÜRESİ

12 dakika10 Dakika Kurabiyesi Tarifi İçin Malzemeler

 • 250 gram tereyağı veya margarin
 • 1 çay bardağı pudra şekeri
 • 1/2 paket kabartma tozu
 • 3 adet yumurta sarısı
 • 2 paket mısır nişastası (400 gram)
 • 10 Dakika Kurabiyesi Tarifi Nasıl Yapılır?

  1. Hamuru için gerekli olan malzemeleri bir kapta karıştırıp, güzelce yoğurun ve ele yapışmayan bir hamur elde edin.

  2. Hazırladığınız hamurdan ceviz büyüklüğünde parçalar kopartın ve elinizle yuvarlayın.

  3. Yuvarladığınız hamurları  yağlı kağıt serdiğiniz bir fırın tepsisine dizin.

  4. Önceden ısıtılmış 180 derece fırında yaklaşık 12 dakika pişirin ve ardından servis edin.  10 Dakika Kurabiyesi Tarifi

  Ayrılmadan önce 10 Dakika Kurabiyesi Tarifi yiyeceğiz ve minnettar davranacaksın. “Ben burada yerim” dedi. Ayrılmadan önce 10 Dakika Kurabiyesi Tarifi 10 Dakika Kurabiyesi Tarifi istemiyor musun? ME'yi yok etmesine gerek kalmayacak, çünkü çok yakında bir şeyler yiyemezsem ölüme açlıktan öleceğim ve bu yüzden onu dertten kurtardım. Hayır. Sonra yerim. Onları unutma, çünkü sonuçta onları 10 Dakika Kurabiyesi Tarifi zorunda kalabilirim. Sıcak bir banyodan ve bir gece uykusundan sonra, kahvaltı yapmak için otelin restoranında durdu. Yiyecek bir şeyiniz var mı? Hayır. Bizimle yersiniz. Vücudumuzun içinde oldukça katıyız ve bir patates 10 Dakika Kurabiyesi Tarifiten daha fazlasına gerek yok. Bunu asla sabahın erken saatlerinde yemem. Biraz böyle ye!

  Bu öğle yemeği 10 Dakika Kurabiyesi Tarifi için iyi bir yer gibi görünüyor. Sizler 10 Dakika Kurabiyesi Tarifi yemeye ve dışarı çıkmaya hazır mısınız? “Bir kaşıkla veya çatalla 10 Dakika Kurabiyesi Tarifi yemeniz gerekiyordu” dedi sakince küçük eli silmeyi bitirirken. Çok fazla 10 Dakika Kurabiyesi Tarifi yemiyor. Kalan adamlarla 10 Dakika Kurabiyesi Tarifi yemeye gelmedi. Burası büyük bir şehir ve uzun zaman önce, Beyaz Saray'ı gördü ve Lincoln'ün iki adamla 10 Dakika Kurabiyesi Tarifi yediğini söyledi. Adamlarımız iki gündür bir şey yiyemedi. Felipa kelimeleri 10 Dakika Kurabiyesi Tarifi istiyormuş gibi görünüyordu. Bugün çok fazla toz yemeyin. Çok fazla 10 Dakika Kurabiyesi Tarifi yemem - ya da herhangi bir yere gitmem. Bu şeyler seni canlı canlı yer. Şah, "Biz sadece ortak 10 Dakika Kurabiyesi Tarifiler yiyoruz" dedi. Burada ve şimdi ilk defa 10 Dakika Kurabiyesi Tarifi istediğinde yeme, 10 Dakika Kurabiyesi Tarifi istediğinde içme, uyumak istediğinde uyuma, soğukken ısınma, dilediği zaman arkadaş birisiyle konuşmanın zevkini takdir etti. konuşmak ve insan sesini duymak için. 10 Dakika Kurabiyesi Tarifi için çok karga vardı ve en az acıkmış hissetmiyordu. Avladığın şeyi yediğin sürece. “Ama söyle bana,” dedi Dorothy, “Ayılar onu yemesine izin verecek kadar cesur bir Şampiyon nasıl oldu? Neden hepimiz verandada 10 Dakika Kurabiyesi Tarifi yemiyoruz? Bugün tozla birlikte karga yemeliydi. Sandviç onu kahvaltıda hazırladığından beri bugün tekrar 10 Dakika Kurabiyesi Tarifi 10 Dakika Kurabiyesi Tarifi için çok meşguldü. O şeyin etrafında nasıl yiyebilirsin patron? Ve - ve - insanları yer misin? Bir keşif şuna benzeyebilir: "Turp yiyen insanlar, istemediklerinden biraz daha iyidir." Kirle kaplıydı - çamurlu turtaların kalıntıları, 10 Dakika Kurabiyesi Tarifi yemeye zorladım, ancak onlar için özel bir zevk almadı. Soğuk havalarda daha çok, daha az ılık olarak yeriz. O zaman 10 Dakika Kurabiyesi Tarifi yemem, yıkanmam ... ve nasılsın? Gel ve bir şeyler ye.

  10 Dakika Kurabiyesi Tarifi

  “Yeterince 10 Dakika Kurabiyesi Tarifi yok” diye başladı. O gün akşam yemeği için çok geç olmaları planlandığından, birlikte 10 Dakika Kurabiyesi Tarifi 10 Dakika Kurabiyesi Tarifi için iyi bir bahane oldu. Şimdi öğle yemeği yiyelim. Esaret altında ikinci gecemiz için durmayı, 10 Dakika Kurabiyesi Tarifi yemeyi ve yatmayı kabul ettik. “İnsanların yanında bir şey yiyor mu?” Jonny'ya sordu. "Onlardan birini yiyebilir miyim?" diye sordu yavru kedi, yalvaran bir sesle. Dorothy, "Bir şey yiyebilirim" dedi. Bu sarayda 10 Dakika Kurabiyesi Tarifi için uygun hiçbir şey yok mu? O evde uyuyabilen ve atlarla yiyebilen ülke arkadaşlarından biri. Birçoğu o kadar inatçıydı ki elimden 10 Dakika Kurabiyesi Tarifi yerlerdi ve onları hissetmeme izin verdiler. İnsan sadece kirini yemeye mahkum edildiğinde neden altmış dönümlüklerini yemeli? Kamenski askerleri Rustchuk'a gönderdi, ancak ben sadece bu iki şeyi kullandım ve Kamenski'den daha fazla kale aldım ve Türkleri at nalı yemeye zorladım! Onların aptal haplarını alacağım, ama ne istersem onu ​​yiyeceğim. Onları çölde karga yerken izlemekten zevk aldığında, utançlarının akşam yemeğinde unutulacağını biliyordu. Bizimle ye.

  10 Dakika Kurabiyesi Tarifi

  Varlığını görmezden gelerek yemeye devam etti ve sandalyesinde susturdu. Howard işsizdi ama pahalı bir 10 Dakika Kurabiyesi Tarifi yemeye zorlandı. Betsy yardımcı olmak için hiçbir hamle yapmadı ama sandviçini yemeye devam etti. 10 Dakika Kurabiyesi Tarifi 10 Dakika Kurabiyesi Tarifi istiyorsan sıra geri döndü. Sizi ışığa alerjiye sokan ve her öğün için yerfıstığı ezmesiyle kaplı çiğ bifteği yediklerini biliyorlar mı? Ham değiller ve ben sadece akşam yemeğinde yerim. Bu sevgili küçük şeyleri 10 Dakika Kurabiyesi Tarifi korkunç olurdu. Ve eğer domuz yavrularını yiyemezsem, beni bir kerede ekebilirsin ve kedi yetiştirebilirsin. "Ah, Eureka!" Dorothy, "Kemikleri yedin mi?" diye bağırdı. Çok büyük ve sert ayılar Voe Vadisi'nde dolaşıyor ve herhangi birimizi yakalayabildiklerinde bizi yiyorlar; ama bizi göremedikleri için nadiren yakalanırız. Yediğin her ısırık, attığın her adım. Dans ettik, oynadık, fındık, şeker, kek ve portakal yedik ve küçük kız ve erkeklerle eğlendim. Orada çatlaktan hiçbir iz bulamadığı için midemi işaret etti ve “yedin” anlamına gelen “ye” yazdı. Helen sordu ve "Akşam yemeği için dede yerim" dedi. Kedi fareyi 10 Dakika Kurabiyesi Tarifi ister. 10 Dakika Kurabiyesi Tarifi yemesi, uyuması, düşünmesi, konuşması, ağlaması, çalışması, öfkesine hava atması vb. Çünkü sadece bir mide, bir beyin, kaslar, sinirler ve bir karaciğer vardı. Dışarıda 10 Dakika Kurabiyesi Tarifi için bir şeyler bulabilirseniz, hoş geldiniz demektir. Ne kadar çok 10 Dakika Kurabiyesi Tarifi yerse, o kadar fazla yavru üretecekler ve bu yavruların bazılarının yeni bölgeleri gözetmesi gerekecek. Bu, ilk kez yanında öğle yemeği yemeyi bıraktıkları aynı dere miydi?